www.marketim42.com/ süpermarketimizin kargo ile şehir dışına ürün gönderim seçeneği bulunmamaktadır.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişler sipariş verdiğiniz anda ilgili servisimize saniyeler içinde iletilmektedir.

Siparişiniz talebinizi alan süpermarket görevlimiz, ürünleri hazırlama aşamasında veya teslimata çıkacağı zaman sipariş teyiti için size iletişim numaranız üzerinden ulaşmaktadır. 

Bu esnada siparişe eklemeyi unuttuğunuz eksik ürünleri veya değişik taleplerinizi market yetkililerine iletebilirsiniz. (whatsapp sipariş hattımız buna dahildir)

Deneyimli market personelleri, size ürünleri özenle hazırlayıp süpermarketin servis araçları ile adresinize getirmektedir.

Verilen siparişler genellikle aynı gün içinde teslim edilmektedir. Teslimat süresi, trafik yoğunluğu, hava muhalefeti vb. nedenlerden dolayı değişiklik gösterebilir.

Ayrıca, ileri zamanlı bir sipariş vermek istiyorsanız sipariş notu kısmında mutlaka belirtmelisiniz.

Sipariş kapıda teslimatlarımız kısa bir süreliğine Meram ve Selçuklu ilçeleri ile sınırlandırılmıştır.

Yakın zamanda market siparişinizin nerede olduğunu canlı olarak mobil uygulamamız üzerinden takip edebileceğiniz sistemi hizmetinize sunacağız.

Teslimat saati, ilgili marketin belirlediği mesai saatleri ile sınırlıdır. Saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir. 16:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.
 


Sipariş deneyiminiz ile ilgili memnuniyetsizliğiniz olması durumunda lütfen bize geri bildirimde bulunun.

Adres olarak belirttiğiniz lokasyonun, alışveriş yaptığınız süpermarketin hizmet alanında olup olmadığına dikkat ediniz, aksi takdirde yapılan sipariş talepleri dikkate alınmaz.

Keyifli Alışverişler dileriz